Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Przyjęte] 

Może się przyda UB XD ?

Nick na Forum: Topolowy

Imię: Kamil

Doświadczenie w byciu UB Team: Miałem już wiele razy UB TEAM, także na tej sieci.Doświadczenie mam sporę, więc raczej z tym nie ma problemu.

Ile czasu dziennie poświęcasz na Forum: Zależy od dnia, ale teraz wakacje będą to cały dzień Uśmiech
Coś o sobie: Mam na imię Kamil i mam 16 lat.Pochodzę z miejscowości Dobroszyce, województwo Dolnośląskie.Lubię grać w piłkę nożną i kiedyś trenowałem, ale teraz już mi się nie chce.Jestem osobą miłą, bardzo kulturalną i lubię pomagać nowym użytkownikom.

Znajomość AMXBANS [1/10]: 7-8

Kontakt: GG: 44459362, Ts3 serwerowy
Chcę poznać Twoje gt z serwerów, patrząc na ostatnie migrację i sprawy na forum chce zobaczyć czy jesteś aktywny na sieci jeżeli chodzi o grę czy tylko tak wrzucasz podanie bo jest na to miejsce. Wybacz ale zanim test chce sprwadzić aktywność Uśmiech
Potem możesz wpaść na Wrocław na piwo Uśmiech

[Obrazek: LQYPskh.png]
Jestem na NIE
-Wracasz i podanie na Ub.
-Nie potrzeba tutaj już nikogo do UB ponieważ i tak nikt tutaj nie gra na serwerach .. Są prawie pustki wiec Nie.
[Obrazek: SwsMAuA.jpg]
(06-03-2017, 01:07 PM)LordAkaScinekMarcinek napisał(a): Jestem na NIE
-Wracasz i podanie na Ub.
-Nie potrzeba tutaj już nikogo do UB ponieważ i tak nikt tutaj nie gra na serwerach .. Są prawie pustki wiec Nie.

Ż ostatnich dwóch dni z dwoch czynnych serwerów patrząc na listę jest ok 20 banow więc strzelal bym bardziej w ogarniętych adminów ale cóż to twoje zdanie Uśmiech

(06-03-2017, 01:21 PM)irooc napisał(a): Ż ostatnich dwóch dni z dwoch czynnych serwerów patrząc na listę jest ok 20 banow więc strzelal bym bardziej w ogarniętych adminów ale cóż to twoje zdanie Uśmiech

I jest jakis odstetek napewno co byli czysci ale nie chce im sie zakladac konta i  wstawic ss'ow 
co do podania
Male tak
Brak aktywnosci wracasz i odrazu podanie 
co do serverow gt raczej zerowe
Ale wiem ze miales te range wiec sie na to miejsce nadajesz
Na Nie
Byłeś w UB team ale cie Zdegradowali
Nie ogarniasz
Zdaj testy na Ub
+wiek
Odeszłes od forum i wróciłeś i odrazu podanie ja Ub Wielkie Nie.
[Obrazek: OgB1muT.jpg]
Na tak
+nie ma ubt
+ byl kilka razy juz w ubt
+wiekk
+amxbans
[Obrazek: 9zlTidf.png]
[Obrazek: przyjete.png]

Podanie zostało Przyjęte
Pozdrawia Ekipa Polski-Skill.pl
Jeśli się z tym nie zgadzasz Zgłoś temat a administracja rozpatrzy go ponownie