[Temat Zamknięty] WYWIADówka

wywiadówka

Witam wszystkim. Jako, że w przyszłości nie wykluczam startowania na posadę redaktora, za pozwoleniem Mateusza (Nindżoski) zamieszczam wywiad, aby pokazać chociaż część tego czego potrafię.

Tomasz - ryozin
Mateusz - Nindżoski

Tomasz: Witaj. Dzięki, że zgodziłeś się odpowiedzieć na kilka moich pytań. Na początku przedstaw się nam i powiedz kilka zdań o sobie.
Mateusz: Jestem Mateusz, mam ukończone 17 lat. Pochodzę z Płocka, uczęszczam do 2 klasy technikum na kierunku technik organizacji reklamy (z elementami grafiki). Interesuje się sportem (głównie piłką nożną), grafiką komputerową, oraz grami.

Tomasz: Okey trochę tego jest, więc zacznijmy od początku - mówisz, że uczysz się w kierunku technika organizacji reklamy powiedz nam w skrócie na czym ten kierunek i czym się tam zajmujecie?
Mateusz: W dużym skrócie uczymy się dobrze sprzedać dany produkt, analizowaniem reklam, ale jest też sporo papierkowej roboty- wypełnianie druczków to niestety codzienność. Warto też wspomnieć o grafice, która bardzo pomaga zrozumieć intencje autora. Kierunek jest dość obszerny, ale za to łatwy w przyswajaniu.

Tomasz: Po ukończeniu technikum planujesz pójść na studia i dalej kształcić się w tym zawodzie, czy raczej nie przywiązujesz do tego większej uwagi?
Mateusz: Nie myślę o studiach, nigdy o nich nie myślałem. Raczej zakończę edukacje z wykształceniem średnim.

Tomasz: Polecam takie wyjście, haha. Okey idźmy dalej - pisałeś, że interesujesz się piłką nożną. Grasz, kibicujesz, oglądasz?
Mateusz: Grałem, ale było to dawno, a moja kariera nie była wybitna. Raczej nikomu nie kibicuję, staram się obserwować jak grają dane drużyny i tyle - bez większego wkręcania się w to. Oglądam jak na typowego polskiego kibica przystało tylko ligę mistrzów, mecze reprezentacji, oraz el clasico.

Tomasz: A propo reprezentacji - jak oceniasz szanse Polaków na najbliższych mistrzostwach świata, a przede wszystkim jak oceniasz naszych rywali?
Mateusz: Grupa jest strasznie nieprzewidywalna, bo nie śledzę tak "egzotycznych" reprezentacji. Na pewno będzie ciężko, ale gdyby wszyscy wyszli w dobrej formie, bez kontuzji, to Polska mogłaby zajść daleko, pytanie tylko jak daleko.

Tomasz: Okey przejdźmy zatem dalej. Grafika komputerowa - chyba nie musimy mówić co to jest, powiedz nam z jakich programów korzystasz, korzystałeś i jaki najbardziej polecasz?

Mateusz: Korzystam z photoshopa cc 2018, przesiadłem się na niego z gimpa i szczerze polecam właśnie produkt adobe.

Tomasz: Jakiego rodzaju grafiki tworzysz? są to tylko avatary/sygnaturki, czy tworzysz również loga, bannery itp.
Mateusz: Staram się podejmować każdego wyzwania, więc próbuje wszystkiego.

Tomasz: Masz jakieś swoje dzieło z którego jesteś najbardziej dumny?
Mateusz: Z każdej pracy jestem dumny tak samo.

Tomasz: O proszę, dobrze, a teraz może masz kilka rad dla kogoś kto zaczyna swoją zabawę, od czego powinien zacząć i z jakich programów korzystać?
Mateusz: Moim zdaniem photoshop jest o wiele bardziej przejrzysty i pomaga początkującym grafikom. Co do rad- trzeba oglądać dużo tutoriali, ale też próbować zrobić coś od 0 samemu.

Tomasz: Początkujący graficy słuchajcie się Mateusza! Z grafiki to by było tyle, ale zostałą nam jeszcze jedna kwestia, kwestia gier - w co grasz i jak oceniasz te gry?
Mateusz: Aktualnie zagrywam się w trzy tytuły. Pierwszym z nich jest Euro Truck Simulator 2, gra odpręża, choć czasem sztuczna inteligencja innych użytkowników ruchu drogowego doprowadza do szału. Drugą grą jest Deluxe Ski Jumping 4, sam nie wiem czemu, ale potrafię spędzić przy tym wiele czasu bijąc nieudolnie kolejne rekordy. Trzecią gra jest minecraft, w którego ostatnio gram w kratkę, bo muszę od tej produkcji robić sobie czasem przerwy (w końcu gram w nią od 2011 roku).

Tomasz: I tym sposobem dotarliśmy do pytań o świat internetu. Zacznijmy od tego jak rozpoczęła się Twoja przygoda z forami o tematyce counter strike'a?
Mateusz: Historia dosyć długa. Otóż zaczęło się na banie na pewnym serwerze COD, mimo rozpisania przeze mnie demka i tak zostałem zbanowany. Później przez długi czas nie rejestrowałem się na żadne forum, aż do czasu kolejnego bana już na innym serwerze. Ban był z powodem podszywki, co oczywiście nie było prawdą, jeszcze przez jakiś czas od odwołania nie pojawiałem się na forum, aż do momentu kiedy uznałem, że zacznę zgłaszać na nim cheaterów, czym wprawiałem w szał niejednego członka unban team, o czym chyba dobrze wiesz.

Tomasz: Nigdy nie zapomnę kto zapewniał mi pracy na dobre kilka godzin dziennie. haha. Okej, a jak trafiłeś na to forum? Ktoś Ci polecił, czy po prostu przez przypadek?
Mateusz: Trafiłem na nie przez reklamę na innym forum. Co ciekawe jest to jedyne forum na które trafiłem w ten sposób.

Tomasz: Jeśli mnie pamięć nie myli, to pełniłeś tutaj jakieś funkcje, jakie to były?
Mateusz: Na tym forum pełniłem chyba większość możliwych funkcji, postaram się je wymienić: admin serwera, właściciel serwera, unban team, redaktor, grafik, moderator, globalny moderator.

Tomasz: Człowiek ranga można by rzec. Co sądzisz o forum? Chciałbyś zobaczyć tutaj coś nowego? Może masz jakieś pomysły co można by zmienić?
Mateusz: Pomysły mam, ale nie wiem czy wypalą, więc pozostawiam je póki co w tajemnicy.

Tomasz:  W takim razie nie dopytuję. Ostatnio dostałeś awans na junior administratora czego Ci oczywiście gratuluję, ale ten awans ma też swoje ciemne strony mianowicie parę negatywnych opinii od strony kilku forumowiczów - co sądzisz o tym co oni uważają?
Mateusz: Awans był rzeczywiście dość gwałtowny, oraz niespodziewany. Wraz z Maxerem przewidywaliśmy, że niektórzy mogą być oburzeni, ale nie sądziłem, że aż do tego stopnia. No cóż, ja się stąd nigdzie nie wybieram i mam zamiar dalej wykonywać swoją pracę na jak najwyższym poziomie.

Tomasz: I tym sposobem dotarliśmy do typowych dla moich wywiadów szybkich pytań. Jesteś gotowy?
Mateusz: Zawsze i wszędzie.

Tomasz: Więc zaczynajmy. Ulubiona potrawa?
Mateusz: Zdecydowanie pierogi z kapustą i grzybami.

Tomasz:  Ulubiony film?
Mateusz: Cała trylogia Władcy Pierścieni.

Tomasz: Ulubiony aktor?
Mateusz: Ed O’Neill

Tomasz: Ulubiony gatunek muzyczny?
Mateusz: Raczej skłaniam się w stronę trapu.

Tomasz: Ulubiona marka ubrań?

Mateusz: Nike.

Tomasz:  Ulubiona pora roku?
Mateusz: Zdecydowanie lato.

Tomasz: Noc, czy dzień?
Mateusz: Dzień.

Tomasz:  Wódka, czy woda?
Mateusz: Woda.

Tomasz:  I tym kulturalnym akcentem zakończymy szybkie pytania, a skoro szybkie pytania się skończyły, to mój wywiad również dobiega końca, ale zanim to nastąpi, to może chciałbyś coś dodać/kogoś pozdrowić?
Mateusz:  Chciałbym pozdrowić i podziękować Ci za wywiad. Dodatkowo pozdrawiam całą ekipę polskiego skilla!

Tomasz: Ja Tobie również dziękuje za poświęcony mi czas

~ryozin
[Obrazek: giphy.gif]
No trochę się czytać nie da (dodaj jakieś kolory)
ale + za wywiad,ładny i długi
[Obrazek: ijTEdch.gif]
[Obrazek: b_560_95_1.png]
Dziękuję jeszcze raz za wywiad.
Oczywiście plusik.
[Obrazek: nmk4paD.jpg]
Kolor zielony tylko dla Administracji...
No i raczej powinieneś pytać o Zgodę Redaktora a nie J@ bo to jego dział.
Nindzoski napisał 02-13-2018, 20:29 PM:
Zmienione.
J@ zajmuje się tak samo jak h@, oraz właściciele całym forum.
[Obrazek: IvnL2dW.gif]
Zgodę redaktora? To, że on może pisać tutaj swoje pracy nie oznacza, że, to on sprawuje całkowitą kontrolę nad tym działem. Oczko
Administracja zdecydowanie ma tutaj pierwszeństwo.
[Obrazek: giphy.gif]
Brawo Brawo i jeszcze raz Brawo dla ryozin za świetny naprawdę dobry wywiad. Plusik oczywiście wpadnie
[Obrazek: b_350_20_217BD7_000000_F9F9F9_111111.png]
1.Wbij
2.Graj
3.Ciesz się grą

[Obrazek: tematzamkniety.png]
[Obrazek: nmk4paD.jpg]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości