[Przyjęte] Podanie

podanie

Nick na Forum: MrDevix
Imię: Dawid
Doświadczenie w byciu Redaktorem: Opiekuje się FP i choć nie wstawiam tam dużo to doświadczenie mam spore (od funkcji redaktorów czy to w szkole czy na innych forach)
Ile czasu dziennie poświęcasz na Forum: Zależy, czasami nawet i 5h a czasami 1h
Coś o sobie: Jestem Dawid, mam 14 lat i interesuje się informatyką. Piszę podanie, aby pomóc biednemu "Volume.", który sam został na tym stanowisku
Znajomość pisowni [1/10]: 8-5/10
Kontakt: GG, Mail (wszystko w profilu)
Przykładowy wywiad:

Ja: Witaj X

Pan X: Cześć
Ja: Może na początek przedstaw się, napisz o swoich zainteresowaniach.
Pan X: No to tak: Mam na imię Jan, mam 19 lat i bardzo lubię robić różne prace graficzne. W wolnym czasie bardzo dużo gram w Cs i właśnie robię jakieś prace
Ja: Hmmm Ciekawie Oczko Jak trafiłeś na nasze forum?
Pan X: Forum polecił mi kumpel [nick], który miał kiedyś tutaj serwer i tak to się jakoś zaczęło Język
Ja: Po twojej randze można stwierdzić, że masz admina na więcej niż 1 serwerze. Na jakich serwerach masz adma i myślisz, że dobrze się sprawujesz?
Pan X: No mam admina na 2 serwerach [nazwa] i [nazwa]. Myślę, że na obydwóch serwerach sprawuje się dobrze (przynajmniej nie było na mnie skarg Duży uśmiech)
Ja: Myślisz o czymś więcej niż admin serwera? Może awansujesz na opiekuna?
Pan X: No kto wie Język Na razie rekrutacja na opiekuna jest zamknięta, ale w przyszłości? Myślę, że dobrze bym się sprawował na tej randze.
Ja: No po twojej wypowiedzi może właściciele serwerów otworzą rekrutacje i dają Ci szanse Uśmiech Przejdźmy jednak dalej: Uczysz się teraz? Pracujesz?
Pan X: Tak, chodzę do Technikum o kierunku "Technik Cyfrowych Procesów Graficznych". Wybrałem to forum ze względu na moją miłość do robienia prac graficznych
Ja: Powiem, że ciekawie Uśmiech Z racji, że jest to wywiad "mini" zadam Ci ostatnie pytanie i przejdziemy do serii pytań zamkniętych. Co chcesz dalej robić w życiu? Iść na studia? Może otworzyć własną firmę graficzną?
Pan X: Myślałem, aby zrobić jakąś stronę gdzie można by było wynająć grafika, albo kupić pracę lecz na razie wolę skończyć porządnie technikum i potem myśleć w przyszłość.
Ja: No dobrze Duży uśmiech Myślałem, że powiesz coś więcej, ale przejdźmy do serii pytań zamkniętych:

Laptop czy Komputer?
Komputer
Gimp czy PhotoShop?
PhotoShop
Cs 1.6 czy Cs GO?
Cs Go - zdecydowanie
DD2 czy FFA?
FFA Duży uśmiech
Informatyka czy WF?
Informatyka Serce
I ostatnie pytanko: Horror, Sensacja, Komedia, Dramat itd.?
Horror Język

Ja: Dobrze, dziękuje Ci za uczestnictwo w tym wywiadzie. Chciałbyś kogoś nominować do kolejnego wywiadu lub kogoś pozdrowić?
Pan X: Do wywiadu nominuje właściciela [nick], a pozdrawiam wszystkich czytających i kumpli (adminów) z serwerów

Pan X
Ja

Wywiad jest krótki i przykładowy (stać mnie na więcej).
Pozdrawiam
[Obrazek: 2ce1bbeacaf77316med.png]

Global Moderator

Jestem na tak,
jak na takiego małolata, to dobrze władasz naszym językiem, pomoc się przyda i jesteś aktywny.
land napisał 04-08-2018, 22:24 PM:
Dla mnie małolatem jest każdy kto ma mniej lat niż ja xD
MrDevix napisał 04-08-2018, 22:21 PM:
Ja Ci dam małoleta haha dziena, nie bez przyczyny 4 z Polskiego jest hah
Na tak
+Mordeczka
+Ogarnięty
+Biedak
++++++++Wiek
Przyda sie
-/+Wiek
+Przykładowy wyiad