[Temat Zamknięty] Szkolenie Adminów #2 banowanie natrętnego gracza

banowanie gracza natrętnego adminów szkolenie 2

Witajcie, temat zdecydowanie skierowany dla adminów serwerów CS 1.6.
Bez zbędnych ceregieli przechodzę do meritum...

Otóż zauważyłem, że niektóre osoby nie mogą sobie poradzić gdy na serwerze pojawia się gracz zmieniający nicki na nicki innych graczy  (oczywiście z aimem i wh). Najłatwiejszym sposobem jest zrobić to co właśnie zaprezentuję krok po kroku.

Krok 1 - wpisujemy amxmodmenu>przechodzimy na drugą stronę i wybieramy 1 (server commands)
[Obrazek: vxIBfMq.jpg]
Krok 2 - Gdy już włączymy w/w rzecz klikamy "pause" tak aby nie nabijał sobie fragów i nie latał po całej mapie na odpale.
[Obrazek: f9Ipylr.jpg]
Krok 3 - Gdy już wykonamy wcześniejsze kroki włączamy konsole, domyślnie "~" i wpisujemy w niej amx_ip czekamy parę sekund i znowu wpisujemy amx_ip.
[Obrazek: uAdGZGA.jpg]
Krok 4 - Teraz pozostaje nam porównać IP graczy w obu listach, tam gdzie przy jednym nicku znajdują się dwa różne IP wpisujemy amx_ip raz jeszcze i sprawdzamy, które IP się tam zgadza, a które nie.
Krok 5 - bierzemy IP tego gagatka wpisujemy amx_addban IP CZAS POWÓD (przykład: amx_addban 111.111.111 0 czit"
Krok 6 - Klikamy w amxie "pause" i wracamy spokojnie do gry!

"Poradnik" wykonany przez ryozin na rzecz forum Polski-skill.pl  ZAKAZ KOPIOWANIA bez zgody autora.
MrDevix napisał 04-11-2018, 16:06 PM:
Dziękuje za tak wspaniałe podanie mojego IP Serce
Dobre ,dobre Oczko
Przyda się komuś Uśmiech +
Jak dla mnie początkującemu adminowi się przyda leci +
[Obrazek: tematzamkniety.png]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »