[Temat Zamknięty] Wywiad z ryozin'em - "nie lubię ludzi"

ludzi wywiad lubię ryozin em quot nie z

Wywiad z ryozin

Niebieski kolor - MrDevix  [Redaktor]
Zielony kolor - ryozin       [Udzielający odpowiedzi w wywiadzie]

MrDevix - Witaj ryozin na moim pierwszym wywiadzie na tym forum [Obrazek: usmiech.gif]

Może na początku przedstaw się, opowiedz o swoich zainteresowaniach.

ryozin - Cześć, nazywam się Tomasz, latek mam już 20, a w czerwcu czeka na mnie "oczko". Od niedawna mieszkam w Krakowie, a interesuję się wszelakimi aspektami powiązanymi ze środowiskiem gier oraz koszykówką.

MrDevixChodzisz jeszcze do szkoły? Może pracujesz? Opowiedz o tym.

ryozin - Od trzech lat już do szkoły nie chodzę z tego względu, że ją porzuciłem, znalazłem pracę, lecz parę miesięcy temu zmieniłem ją na tę w której jestem do dnia dzisiejszego. Jest ona zdecydowanie wygodniejsza, bo mogę sobie pozwolić na pracę w domu, a zajmuję się wszelką robotą papierkową w firmie zajmującej się produkcją rozdzielnic elektrycznych

MrDevixStandardowe pytanie w większości wywiadów: Jak trafiłeś na nasze forum?

ryozin - Przez Mateusza Nindzoski polecił mi je, ja tutaj zawitałem byłem chyba nawet moderatorem, ale szybko odszedłem przez bodajże Memorable nie pamiętam szczegółów, ale jego nick zdecydowanie tak

MrDevixJak Ci się u nas podoba? Ostatnio dodałeś dział "Szkolenie Adminów", masz jeszcze jakieś propozycje co do forum?

ryozin - Nie narzekam, bywa wesoło, ale bywa też irytująco i ciężko współpracować z pewnymi osobnikami. Owszem założyłem w/w dział, bo widziałem i nadal widzę pewne braki pssst zapraszam wszystkich do zapoznania się z tematami tam zawartymi. Owszem, mam propozycję aby udoskonalić trochę bansa, bo czasem dla laika jest ciężko się w nim połapać

MrDevixJesteś opiekunem UbTeam, więc chyba masz najważniejsze zdanie w bansie [Obrazek: zeby.gif] Tak na marginesie mam nadzieję, że ze mną współpracuje Ci się dobrze [Obrazek: usmiech.gif] Jak już przy tym opiekunie jesteśmy to jak myślisz - dobrze się na tej posadzie sprawujesz?

ryozin - Bywa różnie, czasem i Ty mnie irytujesz, a co do opiekuna, to może zabrzmię trochę narcystycznie, ale tak, myślę, że dobrze się na tej posadzie sprawuję. W zasadzie, to ogarniam cały dział którym się zajmuję i oczywiście wiem, że pozostali członkowie są na urlopach, ale nie wiele różni się moja aktywnośc teraz jak i wtedy gdy Panowie byli aktywni. Podejmuje słuszne decyzje nie sugerowane osobami trzecimi oraz staram się jak najszybciej reagować na wszelakie odwołania.

MrDevixKrytyczna krytyka przyjęta [Obrazek: zeby.gif] Jesteś moderatorem, może liczysz na coś więcej? Myślisz, że sprawujesz się dobrze, aby dostać awans na wyższą posadę?

ryozin - O proszę ciekawe pytanie, a więc, czy licze na coś więcej hmmm nie raczej nie tak szczerze powiedziawszy, to czy jestem gm, czy m nie robi mi różnicy, bo już mogę robić to co chciałem, czyli pomagać forum, czy sprawuję się dobrze, znaczy się ja robię to co mam robić, pilnuje porządku i ogarniam forum, a kwestia awansu zostaje u osób decyzyjnych. Nie mieszam się w to. Dostanę awans - super fajnie, nie dostanę - trudno i tak będę robił swoje

MrDevixDobrze, masz jeszcze rangę admina serwera, ale ją już sobie odpuścimy. Pytanie trochę z innej "beczki" : ile miałeś lat kiedy zaczynałeś swoją pierwszą przygodę z cs'em?

ryozin - Tak plus minus 10 lat

MrDevixMasz już jakieś plany na wakacje? Gdzieś wyjeżdżasz, a może jedziesz do rodziny?

ryozin - Raczej zostanę w domu, jestem domatorem (o ile nie mylę pojęć) nie lubię wyjeżdżać, bo dziwnie to zabrzmi, ale nie lubię ludzi xD

MrDevixMieszkasz sam? Z rodzicami? Może masz jakiegoś "zwierzęcego" przyjaciela?

ryozin - Mieszkam z narzeczoną i tak mam zwierzaczka, pieska, a raczej suczkę.

MrDevixŻyczę udanego związku [Obrazek: usmiech.gif] Pozdrów narzeczoną i pogłaszcz pieska ode mnie [Obrazek: jezyk.gif]Teraz przejdziemy do szybkich, zamkniętych pytań.

ryozin - Dziękuje, pozdrowię i pogłaszczę. Jestem gotowy [Obrazek: zeby.gif]

Komputer / Laptop?

Laptop z tego względu, że nigdy PC nie miałem i jest mi wygodniej przez to na laptopie.
Pies / Suczka?

Pies ogólnie, a płeć nie ma znaczenia
Wybrana rasa psa?

Husky
Ulubiony mod w cs'ie?

OnlyDD2
Najlepszy twoim zdaniem admin naszego DD2?

A to dobre pytanie jest XD jeśli pod względem umiejętności w adminowaniu, to Poeta Mroku i DayWalker
Najlepszy twoim zdaniem gracz DD2?

Każdy jest dobry w czymś innym, jeden w zgraniu, drugi w aimie, a trzeci w ogólnym stylu gry, ale myślę, że tak teraz, to Sawek
Serial / Horror itd.?

Podobają mnie się różne filmy, które coś ze sobą niosę, więc nie mam jakiegoś ulubionego gatunku, ale najczęściej to chyba są Thrillery
Ulubiony aktor?

Jest ich kilku, ale Hugh Laurie za rolę House'a i to jaką postać zagrał jest u mnie numerem jeden

Dr. House jest moją inspiracją xD

MrDevixDobrze, to było ostatnie, a więc dziękuje Ci bardzo za wywiad. Mam nadzieję, że Ci się podobało. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

ryozin - Ja dziekuję Tobie za poświęcony czas, a pozdrowić chciałem Ciebie i całą resztę naszej pięknej społeczności... nooo może oprócz kropka , tak jego zdecydowanie nie.

MrDevix - Jeszcze raz dziękuje i może się jeszcze kiedyś spotkamy w jakimś wywiadzie [Obrazek: usmiech.gif]
[Obrazek: 2ce1bbeacaf77316med.png]

Global Moderator

Już za sam tytuł muszę dać Ci plus XD
Wszelkie uwagi napisałem Ci już na gg, więc nie ma sensu pisać tego drugi raz.

Jeszcze raz dzięki za to. plusik wpada
Haha Dobre XD Szczególnie końcówka xD
[img]blob:https://imgur.com/270e72ad-8144-4749-a761-7ac40dc71881[/img]
Dzieki za wywiad!

[Obrazek: tematzamkniety.png]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »