Arena 1v1 Dotacje Pomożesz?

pomożesz dotacje arena 1v1

Witajcie ostatnio nasz technik karoltr123 stworzył plugin Donate (1.0) który odpowiada za to że pokazuje ile jest uzbierane a ile potrzeba do osiągnięcia celu oczywiście jest też krótki zachęcający opis ale wiadomo nie zrobimy tego bez was dlatego zamieściliśmy w tym pluginie informację o tym że potrzebujemy jakiejkolwiek złotówki na rozwój nowego serwera Arena 1v1 który powstał wczoraj właścicielem jestem ja Maxer oraz Jebać Miłość (: planujemy go wybić na szczyt oraz szukam opiekunów/opiekuna serwer został skończony ale zapewne jeszcze jest dużo rzeczy które dodamy aby serwer się rozwijał jak należy jeśli ktoś chciałby pomóc jakąkolwiek kwotą zapraszam pod ten temat osoby każde 1.23 by się przydało dziękuję za zrozumienie ! każdy ważny cel bd się łączył z wsparciem o dotacje pewie myślicie co zamierzamy zrobić jak już to uzbieramy dzięki wam ? zamierzamy wtedy kupić reklamę gosetti.pl posiadam 5% rabatu mało ale zawsze coś a ta strona jest najlepszą do rozreklamowania cs go serwera.

Od ilu można wpłacać ? 1.23 Do ilu ? 2.46, 3.69 ,4.92 ,6.15 ,7.38 ,11.07 ,17.22 ,23.37 ,24.60 ,30.75 SMS otwarci jesteśmy też na przelewy,psc.
oczywiście nagroda wpadnie na miarę naszych możliwości.

chętni wzór:

Nick twój który dodamy do donatorów(nie każdego tylko wolne miejsca które zostały):
Kwota która chcesz przekazać na rozwój areny:
Kontakt przez który mogę się z tb skontaktować(gg,ts3,steam,discord):

oczywiście osoby które płacą dotacje nie muszą tutaj nic dodawać ale mogą pw/gg/steam itd zapłacić.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości