[Temat Zamknięty] Skarga.

skarga

Nick:piochom_PL
Nick osoby na którą chcesz złożyć skargę:krds|DragonEye| ❤ hellcase.com
SteamID/IP osoby na którą składasz skargę:
Godzina, data zdarzenia: 18:30 08 maja 2018 
Screeny/demo:
Opis sytuacji: Nadużywanie administratora . [b]krds|DragonEye ciągle pisze żę ktoś farci gdy go zabije . Gdy gracz MTK napisał zaczoł zwracać na to uwagę [b]krds|DragonEye| ❤ hellcase.com skikował go i wezwał Kogutex (Admin ) który twierdził że MTk namawia mnie do zgłoszenia [b]krds|DragonEye| ❤ hellcase.com a to była nie prawda . Po 10 minutach Kogutex dał Bana MTK na 240 min bez podstawy . [/b][/b][/b]
Zapraszam admina oraz świadków do wypowiedzi w skardze Oczko
[Obrazek: 2ce1bbeacaf77316med.png]

Global Moderator

(05-08-2018, 19:13 PM)piochom_PL napisał(a): Nick:piochom_PL
Screeny/demo:
Opis sytuacji: Nadużywanie administratora . [b]krds|DragonEye ciągle pisze żę ktoś farci gdy go zabije . Gdy gracz MTK napisał zaczoł zwracać na to uwagę [b]krds|DragonEye| ❤ hellcase.com skikował go i wezwał Kogutex (Admin ) który twierdził że MTk namawia mnie do zgłoszenia [b]krds|DragonEye| ❤ hellcase.com a to była nie prawda . Po 10 minutach Kogutex dał Bana MTK na 240 min bez podstawy . [/b][/b][/b]

Zgadzam sie z piochomem kick byl za nic lecz bana dostalem za wyzwanie kogutexa wiedzial on ze to zarty ale przyznaje sie wyzwalem go
Jeżeli składasz taką skargę to podaj IP/SID...
Dołącz do tego demko bo z samych wypowiedzi nic nie mogę zrobić.
[Obrazek: 76561198733184348.png]
(05-08-2018, 19:13 PM)piochom_PL napisał(a): Nick:piochom_PL
Screeny/demo:

Lecz ja go wyzwalem tylko od dziecka wiec nw czy to jest takie obrazliwe
Czekam na rozpisane demko z zaistniałej sytuacji. 
Na rozpisanie masz 24h.

Dalsze czynności będę prowadził gdy gracz oskarżający wrzuci demko.... 
Na razie koniec spamienia w tym temacie.

edit

24h mineły...
Skargę zamykam, jesli sie z tym nie zgadzasz raportuj ten post Git
[Obrazek: tematzamkniety.png]
Temat zostaje ponownie otwarty ponieważ sprawa jest dosyć skomplikowana i nie chcę dawać samoistnych wyroków.
Dostałem zgładzenie ,że fzachar [KRDS] nadużywa admina i podchodzi emocjonalnie do każdej sytuacji proszę o wypowiedź jako pierwszego i w sumie ukarano późniejszym banem MTKCS:GO . Proszę wszystkich o wypowiedź ktokolwiek coś wie świadków itp. i na samym końcu jak to wyglądało i generalnie co i dlaczego fzachar [KRDS].

Info:
fzachar oskarżony admin.
MTKCS:GO osoba zbanowana i poszkodowana.
piochom_PL to też świadek który zgłosił całą sytuację.

Tu jeszcze demko jest:
http://668625.node26.pukawka.pl/dem-de_c...798560.zip
Bylo jak mowi piochom. Moim zdaniem ten ban był za nic.Krds caly czas pisal ''na farcie''. Gdy ja dwa razy to napisalem wywiazala sie z tego dyskusja w ktorej wymienilismy sie opiniami i gdy powiedzialem ze to naprawde jest smieszne ze pisze tak caly czas a gdy ktos napisze odrazu spina. Po kilku sekundach dostalem kicka.
Proszę poinformować pana admina żeby wstawił się na forum i wypowiedział w skardze do tego czasu proszę zbytnio nie spamić.. A posty bezsensowne zostaną odpowiednio nagrodzone.
Szolak napisał 05-15-2018, 19:29 PM:
Admin został poinformowany czekamy na odpowiedź...
« Starszy wątek | Nowszy wątek »