[UB] Odwołanie od Bana.

bana odwołanie od

Nick: MrDevix
Nick Admina: skolopendomorf
IP/SID:
Długość bana: 1h
Data i godzina: 17.05     17:14
Powód bana: prowokacja do kłotni
Opis sytuacji: Napisałem kulturalnie gdy wbiłem na serwer "witam" to szanowny admin napisał mi żegnam... po 1 on zaczął prowokację, a więc odpowiedziałem mu "widać dobra kulturka administratora" i po chwili dostałem bana Uśmiech
Serwer na którym dostałeś bana: JailBreak

Dodam, że te odwołanie jest również skargą na oto tego administratora oraz po jego wypowiedzi ponownie dostaje bana na forum, gdyż jego zachowanie po UB jest skandaliczne Uśmiech
[Obrazek: 2ce1bbeacaf77316med.png]

Global Moderator

Temat odsyłam do admina.
KONTAKT DO MNIE:
email - tomekb309@interia.pl
steam - TMk
gg - 52244979
Dobrze wiesz, że się pokłóciliśmy i jeszcze mnie prowokowałeś do tego żebym ci wlepił tego bana.Piszesz mi to żeby mnie tylko zdenerwować
Czekam na konkretne dowody prowokowania ze strony MrDevixa zaprezentowane przez skolopendromorfa
KONTAKT DO MNIE:
email - tomekb309@interia.pl
steam - TMk
gg - 52244979
(05-17-2018, 17:18 PM)skolopendomorf napisał(a): Dobrze wiesz, że się pokłóciliśmy i jeszcze mnie prowokowałeś do tego żebym ci wlepił tego bana.Piszesz mi to żeby mnie tylko zdenerwować

Potwierdzam, byłem wtedy na serwerze.
Napisałem "Witam" ty odpowiedziałeś mi "żegnam" to jest zachowanie admina? Widać serwer dobrze reklamujesz
Po chwili napisałem "ładna kulturka" "administratora" a ty wlepiłeś mi bana.. chciałbym wiedzieć za co, bo powód jest chyba dla bana dla Ciebie.

Global Moderator

(05-17-2018, 17:18 PM)skolopendomorf napisał(a): Dobrze wiesz, że się pokłóciliśmy i jeszcze mnie prowokowałeś do tego żebym ci wlepił tego bana.Piszesz mi to żeby mnie tylko zdenerwować

także potwierdzam.
dziwne nie sądzisz? najpierw piszesz, że ci napisałeś "widać dobra kulturka administratora" a teraz piszesz, że napisałaś  "ładna kulturka" "administratora" to się zdecyduj
MrDevix napisał 05-17-2018, 17:24 PM:
Nie uczę się na pamięć tego co piszę... O to wycinek z konsoli:

MrDevix : widac kulturka
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: skolopendomorf
[AMXBans] You can complain about your ban @ Polski-Skill.pl
[AMXBans] Reason: 'prowokacja do klotni'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:788665191'
[AMXBans] Your IP: '194.107.18.4'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
'MrDevix' got banned for '1 hour'.
 Reason: 'prowokacja do klotni'
 Admin: skolopendomorf
 MrDevix : administratora
Potwierdzacie to że on mnie sprowokował jako admin czy potwierdzacie to że on kłamie, ale jesteście jego kumplami adminami? Bo czegoś tutaj nie rozumiem... Sprawiedliwość i idiotyzm niektórych ludzi w tym kraju przerasta przez inteligencje wszystkich ludzi na świecie...

Global Moderator

Czemu ich obrażasz?? piszą to co widzieli a to, że najpierw piszesz jedno a potem piszesz, że jednak napisałeś coś innego świadczy o tym, że kłamiesz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »