Skarga na admina 2maps

2maps na admina skarga

Nick: sztywny
Nick osoby na którą chcesz złożyć skargę: jesli chodzi o forum to nie znam nazwy tej osoby jesli chodzi o serwer to nick ma sztywny
SteamID/IP osoby na którą składasz skargę: nie wiem jak wpisac w konsoli by uzyskać IP
Godzina, data zdarzenia: 08.06.2018
Screeny/demo: https://imgur.com/a/uOzposW

Opis sytuacji: Gram Sobie Z Jakims typem o niku popa(7)one styki braaa! i admin sztywny wszedł i po 2-3 rundach zaczął co chwilke kikować owgo gracz który gra często na tym serwerze zaczął kikować o nic z powodem xD lub ogarnij ping chociaż miał 50 pingu lub za kampienie gdzie owy gracz miał awp i nie mógł raszować i takie podobne powody moim zdaniem ta osoba nie nadaje się na to stanowisko jak robi takie coś jak zrobiłem złego ss to przepraszam ale inaczej się nie dało by dać lepszy dowód bo nie było nawet jak ale widać że gracz popa(7)one jest kickowany i jaki jest powód kicka 

Dziękuje z pozdrowieniami z nicka Bodzio na serwerze Mam nadzieje że moja skarga bd rozpatrzona pozytywnie dzikuję że to odczytałeś i że znalazłeś czas aby to przeczytać
Odpowiedz
Skąd pewność, że to akurat ta osoba, bo ja z tego co widzę, to sztywny podania nie składał, więc albo jakiś zakamuflowany admin, którego nie znasz.. albo gorszy scenariusz czyli admin dany na "lewo"... whatever czekam na wypowiedź Właściciela, może on coś wniesie.
"Ja tu konkrety mam jak patrzę na rodzinę od rana
Z głupiego szczyla w końcu zmienił się w pana.."

Odpowiedz
Sztywny dobrym adminem bo go dobrze znam i tak nie robi może jakiś inny coś ci robił ja nie widzie tego co on Rb jakiś grałem pod innym nickiem to widziałem.
[Obrazek: MFbD0Wp.png]
Odpowiedz
Hmm Przepraszam że tutaj odpowiadam ale no muszę czyli właściciel serwera twierdzi że ja kłamie ? jeszcze potrafię czytać i wiem jaką nazwę miał owy admin jeszcze pisał na sayu że czemu nie może dać mu bana czemu owy gracz ma flage A itp wchodzę na serwer bardzo często pierwszy raz od kiedy wchodzę na serwer była 1 osoba i grała całą noc pierwszy raz tak miałem , bardzo fajnie sie grało dopóki admin nie wszedł i zaczął kickować potem już gracz nie grał na ss nie widać nick admina bo w kickach nie ma podane jaki admin wiec nie wiedziałem jak zrobić ss żeby był dobry dowód Smutny jeśli ma być tak dalej niestety będę musiał przestać grać na tym serwerze chociaż bym tego nie chciał bo chce być 1 w topce Smutny ale jeśli nie bd coś z tym zrobione to ludzie będą odchodzić Smutny
Odpowiedz
Wypadałoby odświeżyć ten temat, więc czekam na FuckYou albo Maxer'a niech podejmują decyzję!
"Ja tu konkrety mam jak patrzę na rodzinę od rana
Z głupiego szczyla w końcu zmienił się w pana.."

Odpowiedz
A co do wywalania graczy wywaliłem cie chyba z 2 razy bo Maxer coś rb chyba jak dobrze pamiętam w AMXMODMENU
Odpowiedz
Jeśli chodzi o 2mapsa prawie wgl tam nie bywam więc SebastianCS 1.6 wątpie
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »