[Zbanowany] Cziter [WHAT THE VAC]

cziter what vac the

Nick: land
Nick podejrzanego: WHAT THE VAC
IP/SID podejrzanego:
STEAM_1:1:244197821
Link do dema:  https://www76.zippyshare.com/v/XrFSxmMp/file.html
Dodatkowe informacje: 
Parę dni temu pewne osoby (nie bede wymienial nickow z jasnych przyczyn)powiedziały mi, że podejrzewają WHAT THE VAC o używanie wspomagaczy, więc postanowiłem się temu przyjrzeć.. Podesłano mi jego demko..

8:24 - celownik na głowę kucającego przeciwnika + wychyla na pewne info, że tam koleś stoi. B+
11:40 - korekta celownika na wcelowaną awpe B+
15:50 - Kroków w drzwiach słychać nie było, niemniej jednak mogły to być kroki typa, który stał za nim. B+/-
22:29  - Ciekawe info, że koleś ucieka na bsa
25:30 i dalej - Najpierw przez smoke do homara bodajże (okej było go wcześniej słychać, że tam jest) potem jeszcze poszedł za typem, który uciekał na NBK.

Jest jeszcze parę podejrzanych akcji, ale to co podałem już spokojnie wystarcza na bana. 
Poczekajmy na obronę Oskarżonego Admina ,zaraz go poinformuje.
Rozumiem każdy ma swoje zdanie jeśli uważasz że używam wspomagaczy to już twój problem, wiele graczy mnie podejrzewa możesz wejść na mój profil i zobaczyć, dostałem tyle reportów mam trastfactora czy jak to się tam zwie i nie dostałem ov. Każdemu może trafić się coś niezwykłego w dodatku że jest 128tick. Wiele graczy z tego serwera ze mną grało i wie że czasami mi wchodzi bardzo dobrze a czasami mam po parę killi jak każdy gracz w tej grze więc nie rozumiem dlaczego mnie oskarżasz. Niestety nie mogę zobaczyć demka (nie otwiera mi się) nie wiem nawet z kiedy to demko bo przez jakiś czas mnie nie było bo wyjechałem. Tyle ode mnie. Ps moja ranga to szeryf (wcześniej lem)
Nie interesują mnie komentarze jakichś randomów na twoim profilu steam, nie interesuje mnie jaką range masz oraz jaką miałeś, mnie interesuje to co widzę na demku. A widzę, to co napisałem wyżej. Tłumaczenia, że czasem masz przebłyski umiejętności etc. nie są dla mnie argumentami, które przekonają mnie do mojego błędu... czekam na rozpiskę z Twojej strony. Jeśli jej nie zobaczę no cóż do pieca.
Do czasu wyjaśnienia sprawy admin WHAT THE VAC zostaje zawieszony.
Ja chciałem tylko nadmienić, że czekam do godziny 24:00. Jeśli do tego momentu nie zobaczę żadnych prób obrony, to temat zamykam z powodem "zbanowany"
Czas minął, ban nałożony. W razie jakics problemów kontaktuj się z właścicielami serwera.

[Obrazek: zbanowany.png]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »