[Temat Zamknięty] [Zamkniety] Podanie O Admina

podanie admina o

1.Imię:Michał
2.Nick:Nexeuy
3.Wiek:14 lat
4.Znajomość AMX (1-10):5
5.Znajomość Regulaminu(1-10):8
6.Sprawny Mikrofon:TAK
7.Składka(Tak/Nie):TAK
8.Posiadasz Gametrackera?(Podaj link):Nie ale jak będzię potrzebny to mogę założyć
9.Dlaczego akurat Ty chcesz zostać adminem?:bo chcę np wyrzucić typa z ct gdy freekiluje albo nie ma mikra,nie ogarnia i ogulnie chcę żeby nie było takich typów w ct co wogule nic nie wiedzą
10.Posiadasz Steam(Tak/Nie) jeżeli tak, podaj link:TAK oto link:https://steamcommunity.com/profiles/76561198886729015/
11.Średni czas spędzony na serwerze:ok. Miesiąc
12.W jakich dniach,godzinach grasz?(Dni robocze,weekendy):W dni robocze zawsze gram po południu ale w poniedziałek i środe trochę puzniej ok. 17 bo mam dodatkowe zajęcia a w weekend to zależy
13.Posiadałeś już admina na tego typu serwerze?:NIE
Jestem Na Nie
+/-Wiek
+Chęci
-GT
+składka
+czas
-amx
-Brak Cs 1.6 STEAM
Dziękujemy Że Tu Jesteś <3
MASZ HEADSHOTA Argumenty trochę dziwne ,
-GT - Jak ma podać gt , jeśli po wyjściu gracza z serwera godziny się odpisują ?
-Amx - jak na admina JB , więcej się raczej nie wymaga, umie podstawowe komendy i urzytkowanie z amxmodu
-Brak steama, Mały raczej problem to kupić mozna takiego cs'a za 7 zł więc wystarczy napisać do niego a on pewnie by kupił.

Ja osobiście jestem na danie szansy.
-/+ wiek
+amx
+ No i składka ^^
Ale trochę ortografia, admin powinien trzymać fason ^^.
                                      [Obrazek: rEPpqcN.png][Obrazek: YXQIP8c.gif?1]
Jestem na Nie.
Wiek -
AMX +/-
Regulamin +
Składka +
Doświadczenie -
Steam -
Czas spędzony na serwerze +
Ortografia -
Sorry według mnie nie nadajesz się na tą posadę. Ogarnij ortografię, amx i kup cs na steam Uśmiech wtedy może dostaniesz ode mnie szanse. Na razie nie daję szans.
[Obrazek: KOXOBiN.gif][Obrazek: YXQIP8c.gif?1]
(01-13-2019, 23:24 PM)Słoń napisał(a): MASZ HEADSHOTA Argumenty trochę dziwne ,
-GT - Jak ma podać gt , jeśli po wyjściu gracza z serwera godziny się odpisują ?
-Amx - jak na admina JB , więcej się raczej nie wymaga, umie podstawowe komendy i urzytkowanie z amxmodu
-Brak steama, Mały raczej problem to kupić mozna takiego cs'a za 7 zł więc wystarczy napisać do niego a on pewnie by kupił.

Ja osobiście jestem na danie szansy.
-/+ wiek
+amx
+ No i składka ^^
Ale trochę ortografia, admin powinien trzymać fason ^^.
No Sory Ja Wypowiadam Sie Tak Jak Chce. Wiedz Proszę Nie Komentuj. 
Dziękujemy Że Tu Jesteś <3
Na Nie
+/- czas
-Doświadczenie
[Obrazek: 06695CB9D093FAE20DAB09B89D5836C4DA8334DE]
Jak na admina i grajka serwerów JB, to jesteś wyjątkowo stary,
amx 5/10 tragedii nie ma,
brak cs'a na steam mnie fest boli i z miejsca odrzucałbym takie podanie,
Wydaje mi się, że przyszły admin powinien jednak znać regulamin 10/10, a nie 8/10 xD Co to w ogóle za skala,
Gt nie poda, bo ktoś nie podpiął gametrackera przez co nie da się tego wcyiągnąć. :V
niech będzie na tak.
Ogólnie mam problemy z gt, nie wiem dlaczego, lecz on nie nalicza czasu ;/

Większość ludzi jest na nie, lecz ja przyjmuje podanie o to powody:

+Nigdy nie widziałem by gracz wyzywał, droczył się lub robił fk, nie było nigdy takiej sytuacji.
+Jest bardzo aktywny, stara się by mieć jak najlepszą reputację wobec administracji, jest kulturalny, liczy się z słowem admina.
+Wiek to nie wszystko, rozumiem, że admin powinien być dojrzalszy, ale nie okłamujmy się, to jest serwer JB, na takich serwerach głównie grają dzieci.

A tu co musisz poprawić:

-Kupić cs 1.6 na steam, bez tego admina ci nie dodam.
-Regulamin masz przetrącić tyle razy, aż będzie 10/10, pkt po pkt.
-Poprawić ortografię, będę linczował za każdy błąd gramatyczny bądź stylistyczny, bolą mnie oczy gdy widzę "wogule" -> "w ogóle" pisz, nie "ogulnie" tylko "ogólnie", brak przecinków, czytaj tekst za jednym wdechem, tam gdzie ci wdechu braknie, dawaj przecinek...

Admina dostaniesz gdy spełnisz wymogi wyżej ^ , mimo iż to jb, szanujmy się Oczko

[Obrazek: zamkniety.png]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »